יום שני, 26 בספטמבר 2011

סקירה בלי אגו: שיק 488-sugar daddy


בשבועות האחרונים היה לי רצון לא מוסבר ללקים חורפיים, ופעם אחר פעם בחרתי בצבעים היותר סולידיים באוסף שלי.
החורף כנראה הבין את הרמז, וככה נראתה השבת האחרונה:
במקום להמשיך בקו הכללי של לקים חורפיים התחשק לי לק קצת יותר צבעוני, ומבין כל הלקים שיש לי דווקא ה-Sugar Daddy של שיק הכי קרץ לי.
הלק הזה יצא בקולקציית הקיץ של שיק, ולא סתם- לק וורוד עז, קיצי, דומיננטי ומתוק מאוד.
כשאני מסתכלת עליו אני חושבת על צמר גפן מתוק, פחות בגלל הצבע ויותר בגלל המתיקות שלו. כל פעם כשאני מורחת אותו אני מתלהבת ונהנית להסתכל עליו, הוא עושה לי שמח בעיניים. אחרי יומיים אני כבר סובלת מהרעלת סוכר ונמאס לי ממנו ואני רוצה להחליף, דבר דיי נדיר אצלי [בדרך כלל אני מחליפה לק רק אחרי ארבעה או חמישה ימים].

מריחה: טובה מאוד עם כמה פגמים קטנים. הפורמולה דלילה אבל עדיין אטומה. יש לה שני חסרונות: המריחה לא אחידה, ובשכבה הראשונה היו אזורים עם כיסוי נמוך יותר, מין "חורים" כאלה, בשכבה השנייה זה מסתדר ולא רואים את זה. בעיה נוספת- במספר מקומות רואים את שתי השכבות של הלק, אני אפילו לא יודעת להסביר למה. יכול להיות שמריחה של שכבות דקות יותר תפתור את הבעיה [אבל אני לא בטוחה שהלק יהיה מספיק אטום].
בסה"כ אני מרוצה, אפשר לראות בתמונות שהמריחה מדויקת ולשם שינוי לא הייתי צריכה לעשות בכלל תיקונים עם מסיר לק.


> בתמונה הזו רואים את ההבדל הבולט בין השכבות של הלק.

עמידות: בד"כ אני מרוצה מהעמידות של שיק, הלק הזה אפילו יותר עמיד מהרגיל. אני נוטה להחליף אותו דיי מהר, אבל כשלא- הוא מחזיק 4-5 ימים כמו גדול.

הסרה: הסרה קלה, בלי שום בעיות או תופעות מיוחדות.

לסיכום: לק מוצלח מאוד וקייצי מאוד. בהתחלה ראיתי אותו אצל חברה והתלבטתי אם לקנות גם לעצמי או לא, בסוף היא ראתה אותו במבצע וקנתה לי ואני שמחה שהיא עשתה את זה.> Chic 488 - Sugar Daddy

>> שיק 488 - שוגר דדי

בנימה וורודה וחורפית זו- אני רוצה לאחל לכן שנה טובה ומתוקה
שנה של אושר, בריאות והמון אהבה
שנה שבה נלמד להסתכל על עצמינו במראה במבט סלחני יותר, מקבל יותר. שנלמד להתמקד ולהדגיש את היתרונות שלנו ולא את החסרונות שלנו


אין תגובות:

פרסום תגובה

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...